אודות

אנחנו עוסקים בתחום הסקרים והמחקר השיווקי. פעילות זו כוללת סקרים ומחקרים שיווקיים, בקרות לקוח סמוי ואיסוף מידע שיווקי בדרכים שונות.

מגיעים לשטח בשבילך

אנחנו מתכננים, מבצעים, מנתחים ומפיקים עבורכם תובנות מן הנתונים שנאספו, בליווי חוקר שווקים. אם אתם רוצים לדעת מה חושבים הלקוחות שלכם, או איך הם תופסים אתכם ביחס למתחרים, אנחנו נגלה זאת בשבילכם.

בין אם מדובר בסקר שביעות רצון לקוחות או בבקרת לקוח סמוי אנחנו נשמע את הצורך המדויק שלכם ונבנה עבורכם תכנית פעולה.

אם אתם מעוניינים לשמוע את הלקוחות שלכם ויש לכם את פרטיהם, נשמח לבצע סקר טלפוני עבורכם. מעוניינים לראיין קהל אקראי? גם זה אפשרי. אם אתם מעוניינים למדוד את השירות הניתן בסניפים שלכם, נוכל לבצע בקרות לקוח סמוי. מעוניינים לבצע סקר שביעות רצון לקוחות? אנחנו כאן בשבילכם.

אנחנו נספק לכם תובנות ולא רק מספרים.

אנחנו מבצעים גם סקרים במיקור חוץ, הכוללים את איסוף הנתונים בלבד ללא ניתוח שלהם והסקת מסקנות.

ניהול פרויקטים בשטח

זרוע נוספת ומשלימה שלנו היא ניהול פרויקטים בשטח. אנחנו נותנים מענה בתחומים שדורשים פריסה של עובדים לפרויקטים זמניים, לרבות באזורים שונים בו זמנית בתחומי דיילות הסברה, תפעול, לוגיסטיקה וכדומה.

צופית סקרים וניהול פרויקטים הוקמה בשנת 2018. אנחנו גמישים, זריזים ומחוברים לשטח. משרדנו נמצא בקריית ביאליק היפה ואנחנו עובדים בכל רחבי הארץ.

בראש צופית סקרים וניהול פרויקטים עומד ניר ודל, בוגר מנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמרכז האקדמי רופין. 

ניר ודל החל עבודתו בתחום הסקרים ומחקרי השווקים בשנת 2005. הוא מילא שורה של תפקידים החל מדרג סוקר ובקר לקוח סמוי,  ועד למנהל סקרים. 

לניר ודל ניסיון בתפעול סקרים בשטח וסקרי שביעות רצון טלפוניים. נסיונו זה והיכרותו עם התחום מן הבסיס מאפשרים לצופית סקרים וניהול פרויקטים להתנהל ביעילות, מקצועיות ועם חיבור לשטח.  

צופית סקרים וניהול פרויקטים

073-7262431 info@tsofit-skarim.com

צרו קשר